Gita Adomaityte-Jonikaite 1000 plytelių, UAB "Gryčia" vadovė

Mokausi pas šią mokytoja jau metus. Esu labai patenkinta. Įdomios orentuotos mano tikslams pasiekti pamokos! Rekomenduoju! Žaviuosi šios mokytojos energija ir žiniomis!

Didžiulis dėkui, kad mokėte mūsų įmonės darbuotojus. Kursas buvo profesionalus ir davė rezultatą. Sėkmes Jums!
Donatas Jurkonis
UAB “Envija” direktorius
Kursas labai patiko! Savo darbą išmananti ir mylinti mokytoja. Malonus žmogus. Rekomenduoju!
Donalda Tumaitytė
„Enerstenos grupė” rinkodaros vadovė 
Likau nustebinta ir sužavėta Alesijos pasirinktos mokymų metodikos efektyvumu. Keleto savaičių užsiėmimų su mokytoja dėka, moksleiviai pavyko pakelti žinių lygį iki aukščiausių balų. Dėkojame mokytojai ir tikrai rekomenduojame visiems besimokantiems. Didžiausios sėkmės!
Inga Dunauskiene
Enodus, UAB vadovė
Augindama vaikeli lankiausi pas šia mokytoja privačiuose pamokose. Tikrai rekomenduoju – išties puiki mokytoja. Išsiklausanti i mokinio pageidavimus, teisingai parenkanti mokymo medžiagą bei metodus. Sėkmes! Tikiuosi dar sugrįžti pasitobulinti.
Justa Maskolaityte-Baranauskiene
UAB "ACC Distribution" rinkodaros projektų vadovė
Visada malonu sugrįžti ir pasitobulinti rusų kalbą. Ačiū už Jūsų profesionalumą.
Almantas Riauba
MB "Kanapės žiedas" direktorius
Nuostabi Mokytoja Profesionali. Užduočių pilna. Mokanti sudominti. Pamokos naudingos ir įdomios. Dėkoju!
Malvina MJ
UAB „Grizas International“
Rekomendavau ir rekomenduosiu šią rusų kalbos mokytoją. Mokytoja, kuri naudoja daug skirtingos ir gerai atrinktos medžiagos, pritaikydama kiekvienam mokiniui asmeniškai. Pamokos įdomios, niekada nepastebi kaip prabėga susitikimų laikas. Visada malonu sugrįžti į pamokas atgaminti ar pagilinti žinioms. Didelis ačiū Jums!
Agnė Bagdonavičiutė
Buhalterė
Labai maloni, kantri, padrasinanti. Mokomoji medziaga sukoncentruota, pagal specialybe priderina zodineli ir pasiule tikrai gera programele-zaidima rusu kalba. Jos deka igijau geresniu ziniu negu mokyklos programoje, mokiausi tik svarbiausius dalykus ir drasiai galiu rekomenduoti kaip nuostabia mokytoja kiekvienam mokiniui. Turi ir ta rusiska dvasia ir gera buda, todel gera uzeiti,pakalbeti, pajuokauti ir draugiskai mokytis! Aciu! Nors praktikuoti rusu kalbos dažnai netenka, bet net gramatika pamenu ir drasiai jauciuos jog patobulinau savo kalba! Jus puiki! Sekmes ir gero darbo, geru santykiu ir sviesios ateities!:)
Sandra Posiunaite
Lietuvos gidė
Alesya yra puiki mokytoja, kuri leidžia improvizuoti pamokos metu ir duoda daug kalbos užduočiu. // Alesya yra šiuolaikiška mokytoja kuri įsiklauso į mokinio ir tėvelio poreikius ir norus. Džiaugiuosi Ją atradus☺
Algirdas 12 m. ir
Algirdo mama

Šiuolaikiniai mokymo(si) metodai: užduotys raštu, diskusijos, filmukų peržiūros, visavertė pagalba mokinantis kiekvienam individualiai. Patys geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju mokytoją Alesią.

Audrius Šukys. Informacinių sistemų konsultantas

Daug metų dirbame su mokytoja Alesya ir džiaugiamės ją atradę. Motyvuojanti ir kūrybinga mokytoja.

Lijana Kizelaitė personalo vadovė

Ačiū labai už suteiktas pamokas. Gavau ne vieną pagyrimą dėl savo rusų kalbos proveržio, kurį padariau tik Jūsų dėka.

Arnas Radzevičius. UAB "AgroKoncernas" produktų grupės vadovas.

Turėjome labai malonią mokytoją. Profesionaliai išdėsčiusią visą kursą. Maksimaliai pateikė visą mokomąją medžiagą, o kai kurias taisykles kantriai kartodavo po kelis kartus. Очень благодарю за это! 🙂

Laura Bendoraitytė. Transorto vadybininkė

Valentas Gružauskas, Kauno technologijos universiteto docentas.

Esu skaičių žmogus ir kalbų mokinimasis man visada kėlė iššūkių. Tradicinis mokymasis per taisykles mažai duoda man naudos, kadangi nesugebu tinkamai taikyti taisykles. Tradicinio mokymosi prieiga labiau paremta taisyklių išmokimu ir mokėjimu jas taikyti, tačiau man toks mokymosi būdas neduoda norimo rezultato (manau tokia tendencija yra daugeliui). Mokymosi būdas per praktiką man duoda didžiausią naudą. Alesya yra puiki mokytoja, kuri padeda išmokti rusų kalbą būtent per praktiką – pamokų metu nuolat kalbame, diskutuojame, bei skaitome. Negana to, Aleysa skiria laiko ir pritaiko medžiagą asmeniškai mokiniui atsižvelgiant į darbo sritį, o ne tiesiog mokina pagal standartines metodikas. Jeigu esate toks kaip aš, ir norite mokytis rusų kalbos praktiškai, ir konkrečiam tikslui, tai mokymasis su Aleysa yra tikrai geras pasirinkimas. Aš asmeniškai pas Aleysa lankausi jau kelis metus, ir pradedu suprasti C1 lygio rusų kalbos tekstus, tuo tarpu mokyklos laikais mokėjau tik skaityti rusiškai, o pats kalbos lygis buvo A1.

Prisidedu prie savo kolegės. Mokytis buvo įdomu ir linksma.Paskaitos buvo dėstamos ne montoniškai, o atsižvelgiant į kiekvieno iš mūsų poreikius. Dirbome grupėje tryse, todėl gavome pakankamai dėmesio kiekvienas iš mūsų. Noriu padėkoti už gerą ir naudinga laika. Paskaitų metu įgytas žinias jau teko panaudoti. Po kursų baigimo vykau i komandiruotę į Ukrainą. Ten jaučiausi tvirčiau bendraudama rusų kalba.

Giedre. Administratorė